O firmie

Szanowni Państwo

Centroplast jest przedsiębiorstwem produkcyjnym założonym w 1996 roku zajmującym się wytwarzaniem materiałów z wysoko-zagęszczonego polietylenu. Od początku realizujemy motto naszej firmy "w harmonii z naturą.." poprzez łączenie wysokiej jakości, profesjonalnej obsługi, rzetelnej informacji z przystępną dla klienta ceną.

W 2005 roku dzięki pozyskaniu nowej technologii zmieniliśmy zakres naszej produkcji i wprowadziliśmy do obrotu nowoczesne kompaktowe systemy Przydomowych Oczyszczalni Ścieków. Przydomowe oczyszczalnie ścieków proponowane przez CENTROPLAST znajdują zastosowanie w domkach jednorodzinnych, restauracjach, ośrodkach wypoczynkowo-hotelowych oraz w gospodarstwach rolnych.

Niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania to cechy, którymi charakteryzują się przydomowe oczyszczalnie ścieków produkowane przez Centroplast. Nieskomplikowany sposób eksploatacji naszych urządzeń w połączeniu z wysoką skutecznością oczyszczania sprawia że przydomowe oczyszczalnie ścieków stały się właściwą alternatywą dla szamb i kanalizacji. Wielokomorowe zbiorniki z polietylenu charakteryzują się większą niż beton odpornością na działanie związków agresywnych zawartych w ściekach bytowo-gospodarczych.

Polityka jakości

Wykazując dbałość o wysoką jakość naszych wyrobów i usług oraz w trosce o środowisko naturalne Centroplast Sp. z o.o. wdrożył Zintegrowany System Zarządzania w oparciu o wymagania norm: PN-EN ISO 9001, PN-EN ISO 14001. Najważniejsze cele firmy w zakresie jakości i ochrony środowiska zostały przedstawione w Polityce Zintegrowanego Systemu Zarządzania, która jest realizowana na wszystkich szczeblach firmy.